גדי רוה

גדי רוה
גדי רוה - הרבה יותר משירה בציבור

ברוכים הבאים לאתר של גדי רוה - המקום שבו אוהבי זמר ואנשים המחפשים אירועים מיוחדים בטעם של פעם יכולים למצוא השראה, העשרה ופרטים על אירועי זמר מיוחדים במינם ובלתי נשכחים.

גדי רוה נולד וגדל בקיבוץ הדתי, לביא. בן עשר, ללא כל הכשרה מוסיקלית, החל לפרוט להנאתו על הגיטרה, לשיר עם החברים ולחלום. בן 25 עזב את הקיבוץ, חזר בשאלה, והצטרף לשירות הביטחון הכללי, בו שרת עד סוף שנת 2000. מתגורר בישוב הקהילתי תמרת שבעמק יזרעאל.

מגשים חלומות בשירה

מאז פרש ממשרד הביטחון, מגשים גדי רוה את חלומו הישן ומנחה אירועי שירה בציבור בסגנונו המיוחד.

הנחייתו משלבת שירה בציבור איכותית וזורמת, עם פרקים ססגוניים ופיקנטיים מחייו הלא שגרתיים - בארץ ומחוצה לה, ומעולמם של הנוכחים בקהל ושל עם ישראל בכלל. גדי רוה מופיע בהצלחה בפני סוגי קהל שונים ומגוונים, ובהם: ערבי שירה ביתיים, מסיבות פרטיות, אירועי שירה בציבור קהילתיים ואולמי מופעים רבי משתתפים. לבקשת הקהל, הוא משלב בהופעותיו מעת לעת מוסיקת נשמה יהודית, ובכלל זה קטעי "חזנות קלה", כמו: "ונתנה תוקף", "ברכת כוהנים", "אנא בכוח", "רחם", "עלה קטן" ועוד, במינון המתאים לקהל ולנסיבות, וברגישות הראויה.

מרגש. נוגע. מחשמל.

גדי מצליח לרגש את הקהל שוב ושוב, בקולו, טנור עשיר ונפלא שהפך לכרטיס הביקור שלו, בסיפוריו המרתקים, וביכולתו לגעת בקהל בחום ובחן רב. כישרונו ליצור קשר בלתי אמצעי עם כל קהל, קולו המיוחד, ויכולתו להתאים את בחירת השירים והשקופיות לטעמו של כל קהל וקהל, משרים על אירועי השירה שבהנחייתו אווירה נעימה, זורמת ומהנה.

קחו את קול הזהב של גדי אתכם הביתה

עד כה הוציא גדי רוה לאור שני תקליטורים:

  • משהו חדש באוויר (2002)
  • נוגע (2007)

שני התקליטורים מביאים לידי ביטוי את האיכויות הקוליות של גדי כזמר בעל קול טנור מרגש, ולא פחות מכך - את טעמו המוסיקלי המשובח, הבא לידי ביטוי בבחירת החומרים המוסיקליים. בימים אלה עובד גדי רוה על תקליטור חדש, שלישי במספר. אתם מוזמנים להקשיב לטעימות מוסיקליות מתוך שני התקליטורים. ניתן לרכוש את התקליטורים בהופעות, או להזמין באמצעות טופס "צרו קשר" באתר.

  • מתגעגעים לקסם של שירי ארץ ישראל האהובה, ולחוויית שירה איכותית, מקצועית וטובה?
  • חוגגים עם חברים קרובים ומחפשים מנחה שיוביל ערב שירה זורם, מהנה, מרגש ואינטימי?
  • רוצים להרים אירוע ערב שירה מרשים ורב משתתפים, אבל אין לכם מושג מאיפה להתחיל?

 

גדי רוה - הרבה יותר משירה בציבור

ותשאלו את מי שכבר שמע...

השאירו פרטים בדף צרו קשר או התקשרו:

052-6555220

gditzaraveh@gmail.com